Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egy ilyen földszintes...

Milyen egy ilyen földszintes "varangyos béka" pitbull a valóságban? Látott már valaki élőben ilyet? Tud egyáltalán mozogni?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



(nem, nem akarok ilyen kutyát, szerintem ez már állatkínzás)



#pitbull #amorf #földszintes #toadline pitbull
2022. márc. 22. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsere itthon nem elterjedt, sajnalom ezeket a kutyakat. Tud mozogni, videon megnezheted, de nem ugy, mint egy egeszseges kutya. Olyan rovid, torz feje van, szinte levegot se kap normalisan.
2022. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Keress rá YouTube-on!
2022. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

De ezt miért és hogyan?


Azt hittem szerkesztett kép.


Megnéztem youtube-on.


https://www.youtube.com/watch?v=7TyRQMgnrIk


Ezt a videót találtam. Ha ugyanaz mint a képen akkor videón "jobban" néz ki és mozog.

2022. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon undorítóan néz ki szerencsétlen, pedig én imádom az állatokat, de ha fizetnének sem kellene egy ilyen kutya.
2022. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Genetikai hulladekok, amit az ember a sajat szorakozasara hozott letre, mert funkcioja nincs. Legalja nem normalis emberek "tenyesztik" oket, es akik megveszik es tamogatjak mindenzt, azok se kulonbek.

2022. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

American bully


Erre gyűjtök jelenleg, 400 ezerbe kerül alig várom

2022. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
De torz szerencsétlen. Kinek tetszik egyáltalán egy ilyen kutya?
2022. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 NTBS ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy az ember ilyen jószágokat hozz létre.
2022. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém :( Minek kell ilyet tenni? Mondjuk, nem ő az egyetlen ilyen kutyafajta, amit nem szabadott volna létrehozni.

Kár, hogy ezt engedik a törvények.

2022. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Vuk-91 ***** válasza:
84%
A Mopsz (Angolul Pug) is egy állatkínzás, lélegezni is alig tud, ronda, és hajlamos egészségügyi hibákra. Az emberek sajnos szeretnek kitenyészteni olyan kutyafajtákat, amelyek létezése már az állatnak is szenvedés, nem hogy annak, aki tud is valamit a kutyákról és rájuk néz. Azt hallottam hogy az ilyen kutyafajtákat beltenyészettel tenyésztik ki, a génjeik "tisztán tartása" érdekében. Erről meg a Mopszról simán elhinném.
2022. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!