Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A creality ender 3 V3 Se vagy...

A creality ender 3 V3 Se vagy a creality ender 7 3d nyomtató a jobb?

Figyelt kérdés

#3D nyomtatás #Creality ender #Creality ender 7 #Creality ender 3 v3 se
dec. 5. 15:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Láttam valaki már kitette ugyanezt a kérdést de nem sok választ kapott rá, meg valaki azt írta, hogy a creality ender 7-nél " rengeteg üresjárati mozgás volt", azt nem értem mire érthette
dec. 5. 15:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Én voltam a válaszadó,(mindegyik) és ezek szerint a választ sem értetted, hogy az nem ezekre a nyomtatókra volt, hanem a sajátomra ami ertedetileg bowdenes extruderes mint az Ender 7. Ezért javasoltam a másikat.



Olvasd el mégegyszer! ;)

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..


De ha valamit nem értesz, akkor kérdezz nyugodtan!

dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja,értem! de azt még mindig nem tudom, hogy mi az az üresjárati mozgás.
dec. 5. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyomtató tárgytól függően, nem mindig folyamatosan nyomja az olvadt filamentet, hanem van, hogy két pont között gyorsjáratban közlekedik, majd ott folytatja a nyomtatást. Pár tized milliméteres rétegekből építi fel a tárgyat, így ha pl két tornyot nyomtatsz, vagy több tárgyat, akkor minden eggyes rétegnél van a nyomtatási területek közt üresjárti mozgás.
dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, mostmár értem!
dec. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!