Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangszórót ajánlotok...

Milyen hangszórót ajánlotok autóba?

Figyelt kérdés

Jelenleg 6db JVC hangszóró van az autóban, de elkezdett recsegni a csipogó benne (koaxális hangszóró). Próbáltuk a gyári fejegységével, azzal se jó. Csatlakozások jók.

Kenwood fejegység, 4x50W 2.5v kimenet ha ez számít.

JBL, Pioneer, Kenwood, Mac Audio, Sony, vagy maradjak a JVC-nél?

Cél a minél jobb hangzás, de nem muszály, hogy az egész autó rengjen


dec. 7. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyent. A legjobb, ha vezetés közben maximálisan a vezetésre figyelünk - ha pedig leállunk, akkor lehet fülhallgatós hordozható lejátszót (okosmobilt) használni jó minőségű zene, rádióműsor, stb. hallgatásra. Az utasoknak ugyanez a lehetősége megvan.
dec. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A hangminőséget nem wattokban mérik, a nagy hangerő nem azonos a jó minőséggel. Egyébként pedig egy autóban viszonylag nagy az alapzaj, ezért felesleges a minél jobb hangzásra törekedni, hacsak a minél jobb hangzás alatt nem a minél nagyobb teljesítményt érted. Bár a teljesítmény növelésének is vannak észszerű határai. Ha a többi hangszóró JVC, akkor szerintem maradj a JVC-nél. Azonos gyártó hangszórói talán jobban illenek egymáshoz.
dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1:

Egy hosszabb úton biztos jó kussban ülni, nem? Szerintem olyan hangerőn szólhat, hogy meghalld a dudálást/szirénát/akármit.

2:

Igen mindegyik JVC. Nem volt velük baj, konkrétan még meg kell nézni melyik hangszóró(k) ment(ek) tönkre, de egyébként korrekt hangja volt. Mondjuk nem tudom, hogy az új JVC-k még ugyanolyan minőségűek-e mint a 20 évvel ezelőttik.

dec. 7. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Focal.
dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!