Az karositja az akksit ha mindig halozatrol hasznalom a laptopot?

Figyelt kérdés
dec. 7. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem igazán a legjobb, nekem amikor a laptopot vettem azt ajánlották, hogy hetente legalább egyszer használjam akkumulátorról.
dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem, mert ha feltölt, akkor bypass üzemmódban közvetlen a hálózatról kap áramot. Legalábbis az újabbaknál így van.
dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Árt neki, mert az akksiknak nem jó az ha teljesen feltöltött állapotban van tárolgatva.

Az kb jó ha heti egyszer hagyod lemerülni.

dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Morzsi007 ***** válasza:
60%
Ha huzamosabb ideig (hetekig, hónapokig) van 100%-on az nem túl jó. Tárolás 60-80% töltöttséggel ideális, ha túl merül, szintén nem jó.
dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Ki is veheted beéőle ha csak hálózatról használod ...
dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha van olyan lehetőség, hogy ne töltse fel teljesen, akkor azt állítsd be. Az Asus laptopomon lehet 85 vagy 60 százalékos maximumot beállítani.
dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

HP gyári ajánlásban olvastam, tartós hálózati üzemnél vegyük ki az akkut, félig töltve tegyük el. Vagy kicsit felette, majd időnként nem árt ellenőrizni, teszem hozzá.

Ez olyan gépre értendő, ami csak 100 %-on képes tartani állandóan.

Végeztem ilyenben cellacserét is, bár nem mondom, hogy teljesen újakat raktam bele.

De azt mondhatom, hogy pár hónap hálózati üzem után megint kiakadt az egyik cellapár.

dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!