JBL Boombox 3 helyett PA hangfal munkába?

Figyelt kérdés

Jelenleg melóban amikor egyedül vagyok egy JBL Boombox 3 hangszórón szoktam zenét hallgatni, elég nagy térben, és mivel leginkább mélyerős elektronikus zenét hallgatok, néha már ez a hangszóró sem elégíti ki az igényeimet.

Arra gondoltam, hogy eladom, és veszek egy 12"-es vagy 15"-ös PA hangfalat, amiben van bluetooth kapcsolat. (például ez: [link]


Szerintetek ahhoz amire én használnám, érdemes lenne ilyen hangszórót venni? Illetve az ilyen (ha jól látom) műanyag dobozos hangfalak tudnak elég mélyet adni önmagukban? Ebben azért jóval nagyobb membrán van, mint a Boombox-ban, illetve a teljesítménye is sokkal nagyobb. De vajon sokkal durvábban is szól és megérné váltani?


dec. 8. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Valóban jó cucc, de szerintem arra felesleges, hogy csak azért vegyél egyet, hogy melóban hallgathasd. Arra még a boombox is túlzás szerintem, de persze te tudod.
dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!