Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki ajánlana egy jó billent...

Valaki ajánlana egy jó billentyűzetet és fejhalgatót?

Figyelt kérdés

Billentyűzet: Mechanikus (hangos), Magyar nyelvű, num paddal, ha lehet akkor logitech, 20-30ezer körül.

Fejhallgató: Hasonló legyen mint egy Astro A10, 20-30ezer körül ez is.



dec. 10. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fejhallgatóból Logitech G432. Évek óta ilyet használok, jó a hangzása, kényelmes akkor is, ha egész nap a fejeden van és tudod USB-n vagy jack csatlakozóval is használni.

Kölön jó még, hogy a hangerőszabályzó nem a kábelen van, hanem a fülesen, ami szerintem sokkal kényelmesebb.

dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Bluetoth-os fülhallgatóm van (vezetékkel is lehet használni), a márkája OneOdio. Fejhallgató és fejbeszélő is, nagyon kényelmes. Több hónapig vagy fél évig is kibírja töltés nélkül (napi 1órát használom)


[link]


Billentyűzetet sajnos nem tudok, mert laptopom van.

dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Ez a OneOdio nem egy ismert márka, de nem tűnik rossznak. Azt viszont nem értem, hogy lehet tartósan a laptop billentyűzetén dolgozni.
dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!