Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bluetoothos fülhallgató...

Milyen bluetoothos fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Airpods Pro 2-t szerettem volna venni, de kicsit magas nekem az ára. Hasonló funkciókkal rendelkező, kicsit olcsóbb fülhallgatót tudtok ajánlani?

Fontos, hogy gumis végű legyen, a másik nekem kiesik a fülemből. Illetve minél jobb legyen a hang minősége, és minél tovább bírja egy töltéssel. Az is jó lenne, ha nem ilyen "gombóc" alakú lenne, az nekem sajnos nem tetszik. Csak megbízható oldalról szeretném rendelni, pl. Media Markt és társai. A keretem rá max. 25-30 ezer forint lenne. Köszi a segítségeket!



dec. 14. 12:27
 1/1 Morzsi007 ***** válasza:
Nekem Liberty 3 Pro van. Igaz gombóc alakú, de legalább nem túl drága és a hangja is elfogadható és nagyot is tud szólni.
dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!