Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy xbox one x-em, most a...

Van egy xbox one x-em, most a szünetre gondoltam regisztrálok a gemepassra.Megvolt, elkezdtem letölteni a forza horizon 5öt,es azóta a xbox rohadt lassú, akadozik, minden baja van.. mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Azota a játèkot letöröltem, de azota is nagyon gyenge...

Most is hogy ezt irom, épp próbál elindulni.. mi lenne a teendő?


dec. 22. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad mondjuk újraindítani, frissíteni?
dec. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy párszor igen, újraindítottam, de frissítèst nem csináltam.

Most végre lejött a gta5, de itt ott akad..

A 360 E-slimen simán ment..

dec. 23. 15:49
 3/7 anonim válasza:

[link]

Próbáld meg ezt

dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gépben semmilyen teljesítménybeli különbséget nem okoz a letöltés a háttérben azon kívül, hogy ha játszol közben akkor lassú lesz a letöltés, hogy ne zavarja az online játékot.
dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az miért lehet, hogy akadozik a gta? Olyan mintha lassan töltené be a hátterét, a képet.
dec. 25. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Akármilyen baja lehet, lehet hogy a háttértár haldoklik, lehet ki kellene pucolni, vagy valami takarja a ventillátort. Ilyesmi.
dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát most leszedtem a forza 4et (nem kellett volna).

Volt hogy sikerült jatszani vele, de most meg a gta5re irta hogy megsérült ugyhogy torolkem le majd újra szedjem le..

A forza kb 20prcet vartam mog elinduljon es inkább kikapcsoltam..

Mar kiakaszt ez a ONE. A 360al semmi gondom nem volt, meg az arcade-al sem!!!

jan. 1. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!