Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt, de távirányító/kontr...

Használt, de távirányító/kontroller nélküli tévé, játékkonzol, ilyesmi esetén ti is arra gondoltok, hogy esetleg lopott?

Figyelt kérdés
és nem a kutya vitte ki a kertbe, és ásta el valahol... Az ilyeneknél persze sosincs doboz. Nem konkrét termék, általában.
dec. 25. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Konzolnál nem feltétlen gondolnék erre, ott simán szétmehet a kontroller egy agresszívabb gameer kezében. Tv-nék gyanúsabb. Dobozt én semmihez sem tudnék adni, nem szoktam tárolni semminek a dobozát, szóval ez a szempont sztem nem érdekes.
dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tvt ellop ,de otthagyja a vezérlőt ?
dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
C.-tol nem veszunk.
dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Nem tudom, talán messze volt az asztal, vagy máshol volt, nem találta, elfelejtette, sietett...
dec. 25. 16:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen 2-es, a tolvajok nem annyira agyonisklázottak mint te.


Valószinüleg ezek a cuccok hagyatékból, vagy lomtalanításból származó dolgok. Valaki felszórta egy furgon rakterébe németországban, aztán Ozorán vagy Devecseren kiöntik a földre, valaki megveszi, vagy ha hónapokig nem kel el, akkor kidobják onnan is, aztán valahogy eljut a lomis piacok alsó szintjére. Némelyiknek fogalma sincs arról hogy mit árul, mire való hozzá a másik kis "doboz", ezért nem is vesződik vele, eldobja.

Az sincs kizárva, hogy legit úton kerül hozzá egy ilyen cucc. De lehetetlen lenne visszakövetni hogy honnan származik.

Ha megveszed akkor sem lesz különösebb bajod belőle, mert egy néhány1000 forintos ps-t vagy egy sokéves tv-t senki nem fog kerestetni a rendőrséggel. Pusztán a saját morális szempontjaid alapján kell döntened hogy megveszed-e.

Doboz?? Melyik bolygón élsz? :DD

dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem még a tévé doboza is megvan a pincében, lakótelepen. Magánszemélytől vennék egyébként.
dec. 25. 16:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem ezen a világon élsz.

Ne értsd félre! Nekem is megvan sok dolgomnak a doboza, papírjai. Még a ruhacímkéket is elteszem.

De a limis boxos nem fogja Günter bácsitől összeszedni a dobozt, meg a távirányítót. Meg általában az emberek nagy része nem olyan mint te meg én és még a vásárlás napján kidobják a dobozt. Olyant is láttam hogy már doboz nélkül vitték fel a tv-t. Utána meg mentek le a kukához, mert a hungarocellben maradtak a talpához a csavarok :DD

dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Maradjunk inkább a kérdésnél és a magánszemélyeknél, akiknek otthon van eladó eszközük...
dec. 25. 16:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor keressed őket.
dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tévét távirányító nélkül nem, mert anélkül nem lehet elérni minden funkcióját. Az univerzális távirányítóról is gyakran hiányzik pár gomb.
dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!