Hogyan kell laptopjatekkal kontrollerrel jatszani? Kell hozzá konzol is?

Figyelt kérdés

Laptopon pl le van töltve a stumble guys és vettünk egy kontrollert. A laptophoz csatlakoztattam. Pirosan vilagit de semmi. A karakter csak laptopbillentyűzettel mozog.

A kontroller genesis mangan 200.


Ez milyen pc játékokhoz jo ha a stumble guys hoz nem? Robloxhoz se jó..



jan. 2. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Utána kellett volna nézni hogy mit vesztek:

[link]



De majd a hozzáértők leírják mit lehet kihozni belőle

jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy sima kontrollert vettünk. A leirása nekem nem rossz. A linked nem tudom megnyitni.


De laptophoz csatlakoztatva milyen játékokhoz jo ez!

jan. 2. 17:41
 3/7 anonim válasza:
100%

A legtöbb olcsó kontroller sajnos nem kompatibilis a játékok nagy részével (pl.: a játék nem támogatja).

1. dolog amit érdemes csekkolni hogy a megfelelő driver fel lett e telepítve a laptopra

2. hogy a játékon belül át lett e állítva a beállításokban az irányítás


Ha ezek után se működik akkor jönne az okoskodás (pl emulátoron futtatni egy PS játékot hogy windows-on lehessen használni PS kontrollert.), de sajnos ennyire én se vagyok jártas ebben a témában. Régen mi is vettünk 1-2 pár ezres kontrollert de nem igazán lehetett semmi komolyra használni.

Ha mindenképp kontrollerrel szeretnél játszani vegyél egy minőségibb Xbox vagy PS darabot garantáltan megéri az árát.

jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 The Bing Bang Theory ***** válasza:
Ha a játék nem ismeri fel a kontrollert, akkor lehet, hogy szükséged lesz egy játékpad emulátorra, mint például az x360ce. Az emulátor segítségével a Windows rendszer úgy fogja kezelni a kontrollert, mintha Xbox 360 kontroller lenne, ami szélesebb körben támogatott a játékokban.
jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A laptopon a kontroller teszt jó. A windows felismeri. A játékok nem valahogy
jan. 2. 18:07
 6/7 A kérdező kommentje:

Es az x360ce -be hogyan illesszem be a kontrollert? Van olyan gomb hogy games kontrollers, arra kattintva megjelenik, aztán ok és mégsem kerulnek be az adatai a x360ce-be.


Van ott hogy copy-paste de azokra hiába kattintok nem történik semmi

jan. 2. 19:03
 7/7 A kérdező kommentje:

X360ce kezeli tényleg. Köszi.

A játékban igy sem működik

jan. 2. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!