Ha veszek kettő egy forma Samsung Televiziót. Azokat tudom irányítani egy tàvirányítóval?

Figyelt kérdés
Ezt mind a Smart Youtube felületen gondolom

jan. 26. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ milyen távirányító van hozzá. Alsó kategóriában még mindig a hagyományos IR távirányító van. Azt simán.

Komolyabbakhoz viszont rádiós távirányító van. Elvileg azok is adnak IR jelet. De a rádió jel egyedileg párosodik a TV-vel. Nem kezel mást, csak párosítás után.


Bár nem is értem a kérdést.... miért kell két tv-hez egy távirányító?


A smart youtube felület az nem tudom mi. Googlen gyors rákerestem, és azt mondja android box-okhoz készült yt app. Ha ilyen, akkor erre nincs szükséged. Samsung okos tv-kben van youtube app, nem kell külön boxot használnod.

jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem teljesen 100% biztos hogy ugyanaz a távirányító viszi mindkettőt. Ezen én is nagyon meglepődtem. Van 2 ugyanolyan set top boxom, a doboz és a távirányítók is ugyanúgy néznek ki, ugyanaz a típus. Mégis csak a sajátjukkal hajlandók menni. A típus ugyanaz, de lehet hogy valamilyen verzió eltér, és emiatt csak a saját távirányítójuk jó.
jan. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!