Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Presenter fejhallgató erősítőb...

Kovimal kérdése:

Presenter fejhallgató erősítőben IC csere után halkan szól. Eredeti IC visszatéve továbbra is halk. Mi történhetett, mi lehet megoldás?

Figyelt kérdés

#halkan szól
febr. 4. 16:13
1 2
 1/16 Szirty ***** válasza:
Mi volt az oka az IC cseréjének?
febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Gondolom, nem volt semmi baja, csak valami Hifi hülyeségből műveleti erősítőt cseréltél, de úgysem vettél volna észre semmi különbséget, vagy csak bebeszélted volna a fejedbe, hogy most jobban szól.

Most nem szól jobban, mert elcsesztél valamit.

febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

„Eredeti IC visszatéve továbbra is halk.”

Eszerint az eredeti IC nem volt hibás, akkor miért cserélted ki? Azt gondoltad, attól jobb lesz?

„Mi történhetett, mi lehet megoldás?”

Te csináltad cserét, mi honnan tudjuk, hogy mi történhetett, valószínűleg eltoltál valamit. Nem tudjuk mit rontottál el, nem ismert a kapcsolás, az sem tudjuk milyen IC, akkor meg honnan tudnánk mi lehet a megoldás? Egy megoldás van: elviszed egy szervizbe megjavíttatni. Utána pedig megtanulod, hogy, amihez nem értünk, azt nem piszkáljuk.

febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Morzsi007 ***** válasza:
Aki csinálta, Őt kérdezd, talán tud segíteni.
febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Zzzoli ***** válasza:

Ez egy tök egyszerű kapcsolás, tele van vele az internet, fent van a kapcsolási rajza is.

Nagy hiba nem lehet, fogsz egy multimétert és megkeresed.

febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
De miért kellett az IC-t kicserélni? Nem az volt a baja ezek szerint.
febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valóban, egy másfajta hangzás miatt cseréltem volna. Multimetert bevetettem, de mindenhol folytonosság van, nem mutat szakadást, törést.
febr. 7. 20:08
 8/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
#7:vazzzz. ezt mérted ki?
febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Szirty ***** válasza:

"Valóban, egy másfajta hangzás miatt cseréltem volna."


Mission accomplished!

febr. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

„Valóban, egy másfajta hangzás miatt cseréltem volna.”

Ezt a másfajta hangzást elérted, akkor mi a probléma?

„Multimetert bevetettem, de mindenhol folytonosság van, nem mutat szakadást, törést.”

Ez az, amikor valaki azt gondolja, hogy ért valamihez, de valójában nem ért hozzá, hát meg is lett az eredménye.

Kérdező, ezt nem kötözködésből írom, de legközelebb jobban gondold meg, hogy mi az, amihez értesz és mi az, amihez nem. Ha valamihez nem értesz, akkor ne nyúlj hozzá, mert baj lehet belőle, vagy kérj meg valaki hozzáértőt, hogy segítsen. Látod most is, hogy jártál, ha előbb kérdezel és csak utána cselekszel, akkor talán elkerülhetted volna ezt a problémát.

febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!