Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Presenter fejhallgató erősítőb...

Kovimal kérdése:

Presenter fejhallgató erősítőben IC csere után halkan szól. Eredeti IC visszatéve továbbra is halk. Mi történhetett, mi lehet megoldás?

Figyelt kérdés

#halkan szól
febr. 4. 16:13
1 2
 11/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért egy áramkörben méregetni beültetett alkatrészeket nem egy egyszerű dolog, hamar lehet rossz eredményre jutni. Egyik ismerősömnek mindenre a válasza: WD40..... :-)
febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Morzsi007 ***** válasza:

Cserélhető az IC, több fajtát javasol hozzá a készítője, így kicsit más hangzás érhető el, több lehetőség van kiválasztani számunkra a legjobbat. Maga a csere nem agy sebészmunka, viszont nem mindegy mit tesz bele és hogyan, pl áram alatt stb. Lehet ez történt. Csak valamiért behalt a dolog, lehet nem áramtalanította közben.

Valószínű ez történt. Nem kell egyből szétkapni a kérdezőt.

febr. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ahogy Morzsi írta, nem agysebész feladat az IC csere. VAlóban nem áram alatt történt a csere. Csipesszel kihúz, másik betesz. Kössz a védelmet. Szóval 18042 jobb lett volna, ha meg se szólalsz. Köszönöm az építő "baszogatásokat". Nem mentem sokra a fórumon.
febr. 9. 21:01
 14/16 anonim ***** válasza:

„Nem mentem sokra a fórumon.”

Persze, hogy nem, ha semmi konkrétumot nem írsz.

Leírtam, hogy nem kötözködésből írtam. Az haszontalan, hogy, ha valamihez nem értesz, akkor kérdezz meg valakit, aki ért hozzá? Erre te ilyen bunkó módon válaszolsz. Multimétert „bevetetted”, azt sem tudod hol, mit kellett volna mérni. Hát akkor nagyokos, akkor csinálj, amit akarsz, menj a saját fejed után, aztán majd még több kárt okozol. Ez az, amikor valaki nem ért hozzá, de az arca hatalmas. Ne válaszolj, nem érdekel a szöveged.

febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szirty ***** válasza:

"Nem mentem sokra a fórumon."


A kérdéseddel se lehetett túlságosan sokra menni.

A legalapvetőbb minimum konkrét információt sem közölted.

Pl. hogy pontosan milyen IC-t cseréltél mire.

Lehet nem is azonos a lábkiosztásuk, ki tudja? Te? Mi nem.

febr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Multimetert bevetettem, de mindenhol folytonosság van, nem mutat szakadást, törést."

Nevében is benne van, hogy "multi".

Nem (csak) szakadást vizsgál.

Te vizsgáltál csak szakadást.

Mindamellett egy ilyen foglalatos IC-cserét elszúrni Darwin-díjas produkció, át is adom:

[link]

Komolyan fordítva dugtad be?

febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!