Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ilyen lehetséges okosóránál?

Ilyen lehetséges okosóránál?

Figyelt kérdés
Az éjjel 1kor az órám ébresztett. Pont akkor aludtam el, így rosszul esett, de nem tudom mi miatt lehetett, ugyanis ilyenkor nem szoktam órát felhúzni, most is nézem, de nincs ilyen fajta jelzés az órán. Szerintetek ez mitől lehet? (Amazfit gts 4 mini okosóra)
febr. 5. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetséges, hiszen fel is ébredtél.

A naptár tud ilyet csinálni. Akár úgy is, hogy érkezik egy email, és automatikusan kreál egy bejegyzést hozzá, és eseményként vagy teendőként jelöli meg, értessel.

Amúgy meg nem tudjuk mi sem hogy mi történt.

febr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit írt ki?
febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ébresztő volt, úgy is nézett ki. Be van kapcsolva az óra, hogy értesítést ne küldjön este 10 és reggel 7 között. Csak annyit írt hogy:Jelzés, 1:04
febr. 5. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!