Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bluetooth fülhallgatót...

Milyen bluetooth fülhallgatót vegyek? Nem fura ennek az értékelése?

Figyelt kérdés

Nagyjából 10-15 ezer forint környékén gondolkozok.


[link]


Ezt néztem, de elég fura az értékelés. Egyrészt, soha nem hallottam még erről a márkáról, másrészt, majdnem 100% az értékelés 80 vélemény alapján. Kicsit gyanús nekem.


Milyen fülhallgatót ajánlanátok 10-15 ezer forint környékén? Tudom, ennyiért nem kell csodát várni, de nekem csak zene hallgatásra kell.



febr. 5. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csinálnám, hogy megrendelném ezt, amit linkeltél, és ha nem jó, visszaküldeném.
febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Morzsi007 ***** válasza:
Ilyeneket nem vesznek vissza.
febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Xiaomi Haylou W1 TWS
febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért nyugodtan megveheted, max. nem jó. Sokat nem fogsz rajta bukni, viszont azt ne várd el, hogy úgy fog szólni, mint egy "normális" füles.
febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10-15ért bármilyet, de inkább semmit
febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
49%
Tuti nem venném meg, én sem hallottam erről még.
febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Update:

Árához képest szinte prémium. Igényes doboz, szép csomagolás, nagyon jó hangzás és a mikrofonja is teljesen rendben van. Ennyiért ajándék.

febr. 9. 06:46
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, de akkor miért a mi véleményünket kérdezted? A minőség nem csak a hangzásban mutatkozhat meg, hanem pl. elöregedik a műanyag fél év alatt, eloxidálódnak az érintkezők rajta, a forrasztások elengednek, stb., esetleg nehezen követi a gyors frekvencia változásokat, stb... De ha neked tetszik, akkor az a lényeg.
febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!