Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tabletek a legjobbak...

Melyik tabletek a legjobbak játékra, filmezésre, videónézésre?

Figyelt kérdés
leginkább pubg mobile-al játszanék rajta. egyik barátom ajánlotta nekem, hogy ipad air 4 vagy 5-öt vegyek, mert ő is 4eset használ és nagyon megvan vele elégedve. viszont itt megkérdezem hátha tud valaki valami olcsóbb, jobb alternatívát rá.
febr. 8. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos mindenki szarozni fogja majd ,én xiaomi pad 5 öt használok ,mindenre tökéletes ,frissítések miatt talán már nem annyira megérős,de akkor itt van pad 6
febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ėn nekem Samsung s6 lite 2022 tabletem van tökėletes,ugyan én nem játszok rajta de filmet,videot gond nélkül lejátsza frisitėsek is kapp .
febr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!