Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem érzékeli a ps4...

Gamerlovag kérdése:

Miért nem érzékeli a ps4 kontrolleremet a windows 10?

Figyelt kérdés

A haveromtól kaptam egy ps4 kontrollert és amikor elsőnek próbáltam teljesen jól müködött a számítógépen usb-s csatlakozással.

Azután észrevettem, hogy egyre gyakrabban nem ismeri fel az eszközt és most itt vagyok. Néha full szerencse kell, hogy müködjön. Tegnap egy pillanatra felismerte az eszközt a ds4windows, csak amikor töltöttem le a dolgokat, amiket kért, utána már nem jelezte a kontrollert. (Hiába nyomtam hosszan a ps gombot, vagy a ps+share gombot egyszerre.)


Micro usb-n keresztül csatlakoztatom a ps4 kontrolleremet és rögtön ezután sárgán világít a led egy kis ideig. Hiába hagytam tölteni órákat, utána is sárgán világít.

Letöltöttem a ds4windows-ot, ugyanúgy bedugtam a kontrollert és jelét sem adta, hogy egyáltalán be van-e dugva.

Se a Windows, sem a steam, se a ds4windows nem jeleníti meg / nem érzékeli.

Észrevettem az eszközkezelőben, amikor az usb csatlakozásokat nézem, hogy amikor bedugom a kontrollert (talán csak akkor), ki ad egy olyan usb-t, amit nem tud felismerni a Windows 10.

Hiába próbálom meg letiltani aztán engedélyezni, hiába próbálom meg eltávolítani újraindítani a gépet majd újra bedugni a kontrollert, egyszerüen sehogyan sem akarja felismerni a rendszer.

Eszközkezelőben a "HID" alatt játékvezérlőként hivatkozik rá.

Viszont ezzel is próbáltam ugyanazt, mint az USBs-nél, de semmi.

Megnéztem a vezérlőpultnál a "Hardware and sound"-nál lévő dolgokat. Na ott pl. Wireless controller-ként hivatkozik az eszközre, viszont ott is próbáltam az illesztőprogrammal bütykölni, de semmi.

Ilyenkor mi a teendő? Abszolút szar lenne már a kontroller?



#LED #Nem ismeri fel az eszközt
febr. 12. 19:54
 1/1 anonim válasza:
Itt a ps jelével lehet a gond milyen laptopról van szó?
márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!