Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Playstation 5-ös mindenkinek...

A Playstation 5-ös mindenkinek megleszik egy bizonyos játék után?

Figyelt kérdés
A Playstation 5 miota az Assassin’s Creed Vallhalaval jatszom elég hamar melegszik és már ott tartok hogy félek van valami baja és ventilátort is vettem hozza hogy hűtse, segitett is rajta valamit a ventilator, szet is szedtem mar és kitakaritottam szóval az ki van zarva, de aggódjak hogy van valami baja vagy valami problémája a ps-nek vagy sem, masnak is felmelegszik valamennyire?

febr. 13. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy hogy melegszik-e? Persze hogy melegszik, ez normális. Barátom ps4-e olyan hangos volt hogy a szomszéd szobából is hallottam ahogy süvít.

Akkor van baj, ha nagyon hangos a hűtés és elkezd akadozni a játék, de akkor sem megy tönkre, nem gyullad ki, stb.

febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért mit gondoltál hogy deresedni fog? Persze hogy melegszik.
febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván melegszik, a mérték a nem mindegy. Ha hanggal játszol, akkor semmiképp sem szabad, hogy túlsüvítsa a ventilátor.


Szóval kérdés, hogy a venti gyorsan forog, és azért hangos, vagy már alapjáraton is? Tehág csapágyas-e.


Vagy terhelés esetén hangos a gyors pörgés miatt?


Ez esetben: álló helyzetben volt használva? Előfordulhat, hogy a folyékony fém hőközlő kifolyt a proci és a hűtőborda közül, így a hőátadás már nem tökéletes (nem kerül át a hő a prociról a hűtőbordákra)

Ps5 Dry spot néven kereshetsz rá. Nagyon ritka, de előfordulhat (még akár fekvő gépeknél is)


Nyilván a mérték a kérdéses. Ha nagyon durva a helyzet, tenyleg ilyen 100%-on pörög és süvít az egész, mint egy felszálló repülő, akkor mehet gariba.

febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!