Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítséget kérnék, Tv-t...

Segítséget kérnék, Tv-t szeretnék összekapcsolni dvd lejátszóval. Sajnos, már nincs meg az eredeti kábel hozzá. Mit kell vennem, mi a neve a kábelnek?

Figyelt kérdés

febr. 18. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mutass fotókat mindkét oldalról.
febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sima "scart-kábel" megoldaná.

Az volt hozzá szerintem eredetileg is.

Úgy is keresheted, hogy:

"Scart- 3 RCA kábel"

febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy Scart, vagy RCA, vagy komponens kábel kell, újabbakon HDMI is van.
febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez függ a lejátszón és a tévén lévő csatlakozóktól. Az is lehet, hogy nem elég egy olcsó kábel.
febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen minőséget akarsz elérni. Az én 20 éves DVD lejátszómon is van már HDMI kimenet, a tévémen nem is volt ilyen bemenet amikor vettem (képcsöves, még mindig megvan és működik), csak komponens. Ez a legtöbb mai tévén is megtalálható és a legjobb analóg képminőséget adja, elég 3 RCA kábel hozzá (+2 a hanghoz, de azt érdemesebb házimoziba vinni, amihez másfajta csatlakozó kellhet). Ha régi, nem high end képcsöves tévéd van akkor meg SCART, az minden régi tévén és DVD lejátszón van.
febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sok régi tv-n csak RF bemenet van. [link] honnan tudjuk mi van nálad???
febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 mutass egy ilyen működőképes tévét ami aktív használatban van. Ezen már adás sincs, nem hogy dvd. Videókazettát még lehet nézni rajta, de ennyi.
febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Majd a kérdező megmutatja..
febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De ki mondta, hogy ezer éves CRT TV-je van?
febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem az? Nem mond semmit sem, egymást szórakoztatjátok csak.
febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!