Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit ajanlotok, bose companion...

Mit ajanlotok, bose companion 5, valamiylen jamo, samsung vagy sony hangfal szetett? Es miert? Bosenek a hangereje es a subvofere eleg eros?

Figyelt kérdés
melyiket erdemesebb vennem a bose 2.1 es szetett v egy hazi mozi rendszert az alabbi markak kozul,es melyiktipust?
2010. okt. 25. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A Bose rendszere elég jól szólhat, viszont ennyi pénzből akár egy jobb fadobozos 5.1 rendszert is vehetsz. Érdemes elgondolkozni azon, hogy használnád-e az 5.1 rendszert (gondolok itt arra, hogy nem az lenne, hogy nincs hova rakni a hangszórókat, és ahova fér oda rakod)

Zenehallgatásra stereonál nincs jobb. Ezek a mű 5.1 (prologic stb.) kiterjesztések tönkreteszik a zenei élményt. Először mérd fel az igényeidet, és meglesz a válasz ;)

2010. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
zene hallgatasra szeretnem fokent hazsnalni,csak nemtudom h ha bose t vennek ami draga es 2.1 h miylen hangosan szol,es h a subvofere mennyire eros.ez a bose 400 eu korul van,egy hazimozi rendszer pedig ami jol szol 800 eu korul amiket neztem
2010. okt. 26. 02:07
 3/3 kachelofen válasza:
Nekem Companion 5-öm van, nem tesz tönkre semmit a "mű" hangzás. Megadott intervallumokban kell elhelyezni a hangszórókat csak, ennyi az egész, a beépített hangprocesszor meg kiválóan elvégzi a dolgát, tényleg 5.1-ben szól! Hihetetlen számomra is, de én mindenképpen Bose-t javasolom. A mélye nagyon erőteljes és dinamikus, de ha nem lenne elég, van hátul egy poti, még tekerhetsz rá, de a természetes és lineáris hangzáshoz bőven elég az alap pozíció is. Méretéhez képest megdöbbentően nagyot szól.
2011. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!