Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Le tudná nekem valaki részlete...

Le tudná nekem valaki részletesen irni, hogyan kell a lap-topra feltölteni a fényképeket? Hova lépjek be, hogy állitsam be a fényképezőgépet. Stb

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszer van rajta?
2010. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A képfeltöltésnek többféle módja lehet, /pl. az én esetemben/.

1. Van a fényképezőgépben memóriakártya: kártyát kártyaolvasóba> USB-be bedugni> a PC érzékeli és felkínálja a lehetőségeket...

2. Adatátviteli kábellel: Általában tartozéka a fényképezőgépnek. Nálam a géphez járt egy CD is amin volt az áttöltéshez a segédprogram, útmutatóval együtt.

2010. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Nézzük a legegyszerűbb esetet. Adott egy fényképezőgép benne egy memóriakártya és egy kábel amivel a laptopod USB portjára tudod csatlakoztatni a fényképezőgépet. Gondolom a kettő összedugása menni fog, ezért erre nem térek ki részletesen. Lényeges, hogy a fényképezőgép ki a laptop pedig be legyen kapcsolva. Feltételezve, hogy Windows XP vagy magasabb operációs rendszer van a laptopon a fényképezőgép pedig "plug and play" (sajnos nem jut eszembe a magyar megfelelője) az összecsatlakoztatás után, bekapcsolva a fényképezőgépet a laptopnak fel kell ismernie illetve telepítenie kell a fényképezőgépet (a település csak az első használatkor) Ha ez rendben lezajlott ezek után a Sajátgép vagy az Intéző segítségével megnézheted a fényképezőgéped mappáját. Ez vagy egy fényképezőgép ikon vagy pedig cserélhető lemez lesz, attól függően, hogy milyen fényképezőgép típus. Ha nem jelenik meg új meghajtó miután csatlakoztattad és bekapcsoltad akkor vagy nem jó az USB port vagy nem jó az összekötő kábel vagy a fényképező a hibás vagy a memóriakártya esetleg nem plug and play a fényképező vagy ezek kombinációja. Tételezzük fel, hogy minden rendben és megvannak a képek akkor ezeket akár így ahogy van is meg tudod nézni a laptopodon de be is másolhatod egy tetszőleges mappába ahol további használatra tárolni tudod. A másolás úgy történik, hogy kijelölöd a képeket amikre szükséged van és jobb kattintás másolás vagy szerkesztés másolás majd a célmappában ahova szeretnéd tárolni jobb kattintás beillesztés vagy szerkesztés beillesztés. Ha befejezte a beillesztést akkor fel vannak töltve a képeid a laptopra. Remélem megfelelő részletességgel írtam le. Sok sikert!

Laci

2010. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!