Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért lett ilyen drága az...

Miért lett ilyen drága az Apple Pencil?

Figyelt kérdés

2019-ben vettem egy iPad 7. generaciót, és remélhetőleg 1,5 év múlva egyetemre megyek, szeretném kihasználni.

Kérdem én, hogy a tavaly 30000 Ft-os ceruza hozzá most miért 50000 Ft? Ennyire megemelkedett a gyártás ára? Ráadásul ez az első generáció, használtan még drágább, mint a 2.(ami persze nem kompatibilis vele), úgyhogy ez vicces:D.



febr. 29. 01:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és az új 10. generációs iPad-hez kiadtak egy külön USB-C-s ceruzát, ami csak 37000 Ft. Sírok😂
febr. 29. 01:03
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Infláció.
febr. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Majom és a banán esete.
febr. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
33%
Mert van rajta egy megrágott alma.
febr. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert voltak olyan hülyék egyesek, hogy 30K-ért is megvették és most is lesznek olyan hülyék egyesek, hogy 50K-ért megveszik.
febr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég ilyent vettem: [link]

Az oldalon felsorolja a kompatibilis készülékekeket, iPad 7 is benne van a listában. Sokkal barátságosabb árban van, és elég precíz, rajzolni és szerkesztésekhez tökéletes. Nem sokkal rosszabb az 50.000 Ft-os pencilnél.

febr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a választ, majd biztos az 5-ös válasza miatt nem fogok egyetemre menni és sírni fogok egy sarokban.😂
febr. 29. 11:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Láttál te valaha olyan almas cuccot, ami nincs aránytalanul tulárazva?

Mikozben a gyárban csak minimálbért adnak, es csak fix szerződést, 2 ev utan inkabb kirugnak es betanitanak mást, minthogy a meglevő dolgozonak adjanak 5% emelést.

febr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyártsd féláron, tőled fogják venni.
febr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
#8 Mindenki arra pazarolja a pénzét amire akarja ;)
febr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!