Muse m-1988dj party box összekötés?

Figyelt kérdés
Üdvözletem! Van egy Muse m-1988dj party box-om. A leírásban össze lehet kötni rca kábellel mégegy ilyen party box-al sőt láncba is. Kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Gondoltam előveszem a régi hifim és aux módban rca kábellel össze kötöttem, de sehogy sem szól a kettő össze kötve. És ezért bizonytalan vagyok, ha veszek még egy ilyen party boxot és össze kötöm rca kábellel hogy az működne e. Valakinek lenne esetleg valami tippje ötlete hogy teszteljem le mielőtt beruházok rá? Előre is köszönön!

#HiFi #Party box
márc. 1. 18:10
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem tudni, mit kötöttél össze.

Aux jelentése "auxiliary" azaz egy kiegészítő, illetve tartalék bemenet.

Nem kimenet.

Ha összekötsz két bemenetet, nem csináltál semmit.

márc. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt tudom hogy az aux a bemenet! De én rca-val kötöttem össze! Tehát a partyboxon van 4db rca csatlakozás. 2 db input 2 db output. Az outputba csatlakoztattam, a hifin át kell kapcsoljam a módot video/aux-ra! Elindítottam a zenét de semmi. Ha a hifit össze kötöm ugyanígy rca-val egy dvd lejátszóval akkor tökéletesen szól. A party boxot összekötöm dvd-vel az rca-t az inputba csatlakoztatom a partyboxon line módba kell kapcsolni tökéletesen szól. De a partybox és hifi össze kötve sehogy sem! Pedig a hifi is olyan mint egy másik party box lenne, egy rca-kábel nem tudja el dönteni hogy nem két azonos party box van össze kötve hanem egy hifivel van helyettesítve. Ha lenne valami ötlete hogy mit próbálhatnék ki, kedves válaszoló azt meg köszönném!
márc. 2. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!