Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HyperX Cloud 2 vagy Steelserie...

HyperX Cloud 2 vagy Steelseries arctis 3 (vezetékes)?

Figyelt kérdés

Már lassan 5 éve van egy Steelseries arctis 3-mam, és azon gondolkoztam hogy vegyek e egy HyperX cloud 2-t vagy bármilyen más HyperX headsetet.

Igazából én sem tudom hogy miért szeretnék egy HyperX headsetet, valószínű azer mert tetszik kinézetre.

Nyilván gamingre használom és fontos a 7.1 funkció mert fps jatékokat szoktam játszani.

Ha teljesen más fejhallgatóra lenne érdemes váltanom akkor arra is kíváncsi lennék, és köszönöm szépen a válaszokat!!



márc. 8. 19:37
 1/1 anonim válasza:

Szia,


Nekem egy HyperX Cloud 2 és Microsoft Xbox Wireless fejhallgatóm is van!


HyperX - Nagyon jó zene hallgatásra és játékokra is egyaránt. Ezt használom Playstation és PC-hez ( PC-n az usb kábelében van a 7.1-es hangkártya (ezt jó tudni, mert csak olyan eszközöknél működik amihez usb-n keresztül tudsz csatlakozni)


Viszont ! Az Xbox fejhallgató COD-hoz sokkal jobb, jobban kalibralhato a lépéseket is hallani milyen irányból jönnek, sajnos ez a HyperX-rol nem mondható el.


Az alapján válassz, hogy milyen játékokkal játszol.

márc. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!