Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az alábbi fejhallgatók közül,...

Az alábbi fejhallgatók közül, ha nem nézzük az ár/érték arányt, melyik a legjobb hangzású?

Figyelt kérdés

A mikrofon nem érdekel. Eddig egy Kingston Hyperx Cloud-om volt, de meghibásodott, így cserélnem kell. Olyasmi fejhallgatót szeretnék, ami közel olyan, vagy akár jobb hangzású, mint ez az előző.


Tehát a fejhallgatók amiket kinéztem:

ASUS Cerberus V2 ( [link] )


SteelSeries Arctis 3 7.1 ( [link]


Kingston HyperX Cloud Pro ( [link] )



2018. júl. 1. 18:40
 1/3 A kérdező kommentje:
De ha van jobb választás, hasonló árkategóriában, akkor szívesen fogadom az esetleges ajánlásokat.
2018. júl. 1. 18:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Kingstont tudom ajánlani, ha nem zavar, hogy belefülled a füled :D Bár egy párnacserével ez is megoldható. Az Arctis ennyiből jobb,a többiben sztem gyengébb.
2018. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia


Ha tényleg a jó hangzás a célod akkor mondj le a gamer fejhallgatókról, 7.1 és 5.1-et is.Sztereó fejhallgató fog a legtöbbet segíteni a játékokban.Tudom, hogy jönni fognak a hozzá nem értő gamerek aki lepontoznak, de nem érdekel.Fáj az igazság,az egész csak marketing duma.Talán még a HyperX Cloud II lehet jó választás, mert a Kingston felvásárolta a Takstart ami nagyon jó árértékű fejhallgató volt (ma már nem lehet kapni).Audio-Technica ATH-M40x tökéletes társad lehet, igaz mikrofon nincs rajta,de sokkal jobban szól mint a fentebb felsoroltak.

2018. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!