Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Polk t 50 hangfalam pár nap...

Polk t 50 hangfalam pár nap óta berezonál, negyed hangerőnél. Tömjem ki vattával? Gumitalpa van. Öntapadós tüskével is rezeg. 6 éves. Gyújtsam föl?

Figyelt kérdés
márc. 11. 17:04
 1/4 Zzzoli ***** válasza:

Azért pontosabban megfogalmazhattad volna ezt a rezonálást?

Nem mindegy hogy hol keletkezik a zörej és milyen jellegű.

A hangszóró meghibásodásából is adódhat, de számos más oka is lehet a zörejnek.

Először is meg kell állapítani honnan jön, mi okozhatja, aztán lehet a megoldáson gondolkodni.

márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A magashangszóró vezetéke hozzáért a középmély mágneséhez. Fakanállal a szivacs mögé raktam. A rezgés elmúlt. Hanyagul van a szivacs beledobálva. Jóvanazúgy. Gyárilag Drótosdzsekszon. 😊
márc. 15. 22:35
 3/4 Zzzoli ***** válasza:
Jólvan, látom Te is nézted Levi videóit :-)
márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktam. Javíttattam is nála. Sikerült. Nem a rend a fő profilja. Drótos Dzsekszon módra Ő is dolgozik viszont...
márc. 17. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!