Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Mk 2.5 Focus ST-mnél egy...

Egy Mk 2.5 Focus ST-mnél egy olyan probléma van hogy 80 és 100 km/h között amikor nyomom a gázt berezonál az egész kasztni és a szerelőm sem tudja mitől lehet. Most volt cserélve vezérlés és kuplung(kettőstömegű nem) valami tipp?

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:

"szerelőm sem tudja mitől lehet."


Szerelőd át is vizsgálta, vagy csak szóban beszéltetek róla?

2023. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Átvizsgálta azt mondta kamerát szerel az autó aljára hogy menet közbe tudja levideózni,csak gondoltam tudtok valami tippet mondani
2023. okt. 25. 00:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Motortartó bak. K*rva jó szerelő lehet, ha még egy tippje sincs ilyen általános problémára. :DDD Keress másikat, jobban jársz.
2023. okt. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A motortartó bakot megnézte de azt mondta az jó,esetleg valamilyen futómű alkatrész? Csapágy vagy féltengely lehet?
2023. okt. 25. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:

És szerinted a videó mit fog mutatni?

Max. annyit hogy 80 és 100 között rezonál a kasztni, és remeg a kép.

(hú de okos)😁

Az is lehet hogy csak valamelyik kerék üt.

2023. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 Akkor nem jól nézte meg. Eleve annak olajos a motortartó bakja, nem sima gumi, kívülről nem sokat lehet látni.


#5 Láttunk már csodát, szóval talán, de ha a kerék üt, akkor a kormányt rázza, nem a kasztnit.

2023. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bak vagy belso feltengely csuklo, de aki talalkozott mar ilyennel, beul, 2-6. fokozatig vegig valtja 90-es temponal es megmondja. Eleg egyertelmuen meg lehet kulonboztetni.
2023. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 A kormány és a kasztni is ráz ennél a tempónál,én hazamentem Erdélybe Németországból és semmi baj nem volt majd 1-2 hét után ahogy a szervízből elhoztam, utána kezdte ezt a hibát
2023. okt. 25. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Továbbra is a keréknél nézelődnék.

Talán ha megemeled és kézzel megforgatod, már akkor is látni fogod hogy valamelyik felni üt.

Bár az is lehet, hogy elhagytál róla egy súlyt és centrírozni kellene.

2023. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!