Tudnál ajánlani prémium szervízt Hajdú-Bihar megyében?

Figyelt kérdés

Sziasztok srácok.

Van nekem egy D osztályú.

Behringer NX3000.

2x1500W / 2 Ohm.

Bridge 1x3000W / 2Ohm. (Chanel A)

Kapcsolóüzemű tápegység .

Integrált sztereó crossover.

Smartsense technológia.

"Zero-Attack" korlátozás.

Független DC, LF. Termikus védelem.


A probléma hogy összeért a hangszóró kábel ( hosszú sztori ne bántsatok így is szenvedek), és zárlatot kapott a végfok védelem állapotban van, angolul protect mode,.

Tisztában vagyok vele mi a baja néhány smd és fojtótekercs, relé csere és megy tovább.

Az erősítő új használatkor került cselekményre a hiba. Fólia rajta.



márc. 12. 04:05
 1/1 A kérdező kommentje:

Srácok arra a döntésre jutottam hogy majd én megcsinálom. Nagyjából Tündi való dolog mit kell tenni.

Hálózati táptól mérni befelé, mivel "protect mode" = zárlat, tehát hatalmas baj nincs, csoportok vannak a műszerek világába ez kérem zárlat, tehát ennek tudatában kell cselekedni, biztosíték, relék, diódák, tranyók, kondik, mosfetek, csókolom. Ami nem megfelelő értéket mutat avagy sípol a multiméter az kuka, kiszedés és az új beforrasztása, újra mérés aztán még kíváncsiságból mérni mást is, ami nem megfelelő csere, míg minden nem tökéletes értéket mutat áramot nem adok neki , rá érek 3 hónapig úgy is lábadozom. És legalább csináltam valami hasznosat és abból a 30-50 ezer forintból amit adnék másnak hogy bontott alkatrészekből összehányja meg tankolgassak össze vissza 4 út 2 oda 2 vissza meg egyebek én teszek bele gyárit, sokkal olcsóbban járok gazdaságosabb, úgy hogy közben eszem iszom dínom dánom és jól érzem magam, amit okoztam kárt, kijavítom és egy valódi élet élmény. A válaszra meg itt várhattam volna évekig. Thenk you.

márc. 12. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!