Hogy tudom elosztani a tv adásokat hogy a tv-n is bejöjjenek az adok?

Figyelt kérdés

TV Sony Bravia KDL-32R400C

Box Amiko Impulse T2/C földi- és kábelvevő

Átalakító amit megvettem [link]


Sajnos nem tudtam tévére tv adást csinálni, úgyhogy csak boxon van.


Pár koax kábellel is próbáltam összedugni de a vége mindig a lyuk volt szabad és nekem a tüskés kellett volna.


Hát ki kapcsoltam a "felvétel kódoltként" funkciót, de semmit nem vett fel a HBO-ról a kódolt adóról, de úgy Izaura TV csatornán ki próbáltam ott szépen felvett.


VHS videón az AVI-n továbbiakban sem jön be semmi a boxról, így nem tudok VHS-re felvenni.



márc. 13. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Kell egy ilyen adapter: [link]


Van kódkártyád az HBO-hoz? Ha nincs mi dekódolja, nem tud mit felvenni.


A magnó AV2 bemenetére kösd a boxot, ne az AV1-re, az a tévébe menjen.

márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Sajnos nem tudtam tévére tv adást csinálni, úgyhogy csak boxon van."


Boxon van, akkor TV-n is van. De jelen esetben csak a HDMI és/vagy SCART kimenetre csatlakozó TV-n.

Ennek a boxnak nincs például modulált RF-kimenete, ha arra gondoltál (amit esetleg tovább lehetne osztani koaxon), de az amúgy is csak analóg SD forrást képezne.

márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A "felvétel kódoltként" annyit tesz, hogy lekódolja-e vagy sem a felvételt. A kódoltat csak az a box tudja visszajátszani ami felvette, másik ugyanolyan típus sem, a kódolatlant bármi. A kódolt csatornákhoz kódkártya kell ami dekódolja az adást, amit utána fel tudsz venni. Van benne kártyaolvasó, csak adjon a szolgáltatód... Nem nagyon szoktak csak kártyát adni.
márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

VHS-be a piros fehér sárga RCA kábelt dúgtdtam be előre, hátulján van 2 db Scart csatlakozó.


Nincs kártyám az HBO-hoz nem fizetésük, csak jó lett volna újra ingyen nézni és felvenni róla mint régen mikor még analóg tv csatornák voltak a Tarrnál.


Úgy nem lehetne még oldani hogy a VHS-be menne a Tarr kábel és onnan a elosztóba és onnan a tv-be és boxba?


Régen egyből sikerül összeköti VHS-el DVD felvevő Tv-vel hogy mind a 3 készüléken legyen adás az analóg időszakban, de akkor is csomó koax kábeleket egymásba kellett dugnom.


"RF-kimenete, ha arra gondoltál (amit esetleg tovább lehetne osztani koaxon), de az amúgy is csak analóg SD forrást képezne."

Ezt hogy érted?

Így hogy csak analóg csatornák jönnének be ha lenne a Tarrnál.


Sajnos nem láttam olyan Boxot amin lenne kimenet.

márc. 13. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A koax egyik végét bele kell dugni a TV-be, a másik végét (az elosztó után) pedig egy ilyenre [link] kell kötni. A boxal pendrivera tudsz rögzíteni és a pc-n azt le is tudod játszani kódolatlant.
márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!