Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Merjek rendelni az alza.hu-ról...

Merjek rendelni az alza.hu-ról Xbox Series X-et ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Az alza.hu-ról terveznék venni új xboxot viszont kicsit félek. Félek, hogy nem kapom meg, nem jó minőségű jön vagy megsérül szállítás során. Szerintetek merjek rendelni erről az oldalról Xbox Series X-et ? Még nem rendeltem innen semmit.

márc. 15. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ne merj! Leharapja a kezed!
márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 grafno ***** válasza:
Szerintem elég régi motorosok a szakmában, én csak jót tudok mondani róluk.
márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Inkább ne, az Alza egy “selejtraktár” ! Egyszer rendeltünk csak onnét, Bosch konyhai aprító - eleve sérülten érkezett, ráadásul olyan részén, hogy így eleve használhatatlan volt! Fénykép a hibáról, oda vissza telefonálás, e-mail, 2 hét hercehurca, mire végre hajlandóak voltak visszavenni és megtéríteni!
márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az Alza olyan szempontból megbízható, hogyha valamit megrendelsz, meg is kapod. De én az ilyen oldalaknál mindig a garanciának járok utána. Milyen garanciát adnak. Bolti, gyári? Meg úgy összességében mi az emberek véleménye az adott cégről probléma esetén, mennyire könnyű velük dűlőre jutni, mikor van valami probléma a termékkel. Mert addig minden szép és jó, amíg a termék nem hibásodik meg, sok cég okésnak tűnik amúgy, de ha a termék elromlik, akkor problémásak.


Én még az Alzáról mindig kisebb értékben rendeltem, szóval ha 100+ ezrekről van szó, akkor nem ilyen oldalakról szoktam. Az Alzáról rendelt kisebb értékű termékekkel sosem volt probléma, és sosem volt hibás termék, szóval pont ezért nem tudom megmondani, hogy olyan szempontból milyen cég - ennek nézz utána. Szerintem ha Alzáról megrendelsz valamit, jól meg is kapod, én ilyen szempontból bízok bennük, csak nem tudom a garanciát miképp kezelik.

márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez hogyan merült fel? Tehát árukereső és google értékelések ennyire rosszak? 😮
márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát azért az Alza tud érdekes dolgokat csinálni. A terméket megkapod mindig, csak ha hibás, akkor néha vannak furcsa dolgok néha a visszaküldésnél. Vettem egyszer egy okoségőt, amihez azt írták, hogy RF és távirányító van hozzá, de az ügyfélszolgálaton is mondták, hogy az elírás nincs hozzá, visszaadtam, beraktam a boxukba a központban és vártam mi történik, de sajnos semmi, az Alza fiókomban azt írta a rendszer, hogy a távirányítót mint tartozékot is adjam vissza, ügyfélszolgálat megint, de hát ugye azt előbb ki kell javítaniuk a rendszerben, mert így úgy érzékeli az tartozék és addig nem kapom vissza a pénzt...... no comment, de sikerült elintézni, csak sok idő meg macera és idegeskedés volt. Viszont egy ilyen gáz lenne egy 170ezres terméknél, én azt ott tuti nem vennék.
márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, mert máshol ez jobban megy?
márc. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Vannak máshol is gondok, de most az Alza volt a kérdés.
márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!