Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A lapos TV-n nem tudok videa.h...

A lapos TV-n nem tudok videa.hu oldalon lévő filmeket nézni,mitől lett ez így?Nem rég még betöltötte,mosz már nem. Folyt.lent...

Figyelt kérdés

LG 140-es TV.A saját böngészőjével eddig mindig szépen bejöttek a videa videók,most a következőt csinálja:

rámegyek a kívánt filmre(videóra),be is jön az oldal,de egy pár másodperc után beugrik egy szöveg mindenféle adatvédelmi írással és egy adatvédelmi beállítások lehetőséggel,de ha ez utóbbira rákattintok,bejön a videa adatvédelmi oldala,ami kb 3 mp.után visszaugrik az előző blablabla szövegre ismét és semmit nem lehet csinálni rajta/vele,se beállítani valamit,semmit.Tehát egy körforgás,amivel semmit nem lehet kezdeni.

Nem vagyok nagy szakértő,de azt nem értem,hogy évekig jó volt,semmit nem állítottam rajta,erre most meg már képtelenség használni.

Min kellene állítani,vagy mi lehet a probléma?

(Asztali gépen egy pillanat alatt bejön minden videa műsor)



#beállítás #TV böngésző #videa oldal
márc. 30. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Töröld a sütiket, lehet beragadt valami
márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, volt már ilyen kérdés, feltehetően módosítottak a kódoláson (modernebbre váltottak).
márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Asztali gépen egy pillanat alatt bejön minden videa műsor"

Akkor kösd össze az asztali géppel és nem lesz gondod.

márc. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nem támogatja
márc. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!