Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Igaz lehet az, hogy például a...

Igaz lehet az, hogy például a YouTube korlátozhatja a hozzáférésemet a szolgáltatásához ha érzékeli, hogy reklámblokkolóval használom azt?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Olvastam már olyat, hogy valakinél nem indultak a reklámblokkolóval a videók.

De amúgy sok függ a reklámblokkolótól is, hogy mennyire van karban tartva, milyen rendszerességgel frissítik azt. Pl. Én az UBlock origint használom gépen már nagyon sok éve, eddig soha nem futottam bele ilyenbe. Telefonon régen Vancedet használtam, most Revancedet, és ott sem voltak ezzel gondok soha.

ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Aktív Szál ***** válasza:
93%
Igen. Macska-egér harc folyik a reklámblokkolók és a Youtube között. Bizonyos blokkolókat érzékel a Youtube, olyankor lassít, korlátoz. Aztán az újabb blokkolók ezt kijátszák, majd a Youtube azokat is felismeri és ez így megy a végtelenségig.
ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:
63%

"...a YouTube korlátozhatja a hozzáférésemet..."


A YouTube egy szolgáltató és szabadon meghatározhatja a szolgáltatás igénybevételének feltételeit amibe te vagy beleegyezel, vagy nem.

ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ublock és Fadblock addonokat használok Firefoxon, a jutub reklám megjelenik 1-2 mp-re és a Fadblock átugorja.
ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ingyenes szolgáltatás viszont nekik nem kerül ingyen a szerverek karbantartása.
ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!