Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Veszélyes lehet ezt a reklámbl...

Veszélyes lehet ezt a reklámblokkolót feltenni Youtube-ra?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=psjgCU3zt4U


Olvastam, hogy az alternatív megkerülési módokat kihasználva rosszindulatú kódok is felkerülhetnek a gépre, mert a felhasználók kénytelenek más megoldás után nézni, mint az adblocker vagy az uBlock origin.


Van infótok erről a progiról? Már feltelepítettem a videó alapján. Mit tegyek ha mégis van kockázat benne?



nov. 8. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Maradj a jól bevált blokkolónál. Idővel frissítik és minden megy tovább.
nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A sima adblocker működik.
nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
26%
Inkább fizess elő. Én aznap előfizettem, hogy bevezették a reklámblokkók tiltását.
nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

A uBlock Origin + Firefox + kijelentkezett fiók működik (legalábbis nálam, de mástól is olvastam itt a fórumon pozitív visszajelzéseket).


Mint az alábbi topik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

#3-as hozzászólásomban felsoroltak egy jó része is (Én főleg az Individious-/Freetube-vonalról tudok nyilatkozni: nálam működnek, nem tapasztaltam reklámot, sem figyelmeztetést, sem lejátszhatatlan videót).


A topiknyitó kérdésben szereplő videóból elérhető felhasználói szkript (futtatásához szükséges a Greasemonkey/Tampermonkey/Violentmonkey nevű bővítmény):

[link]

nem tartalmaz kártékony kódot, nem tölt le vírust.


Egyszerűen működik: adott időközönként (1000 és 50 ms-onként) kiválasztja a figyelmeztető-/reklámblokkot és eltünteti (ha közben megállítódott a videó lejátszása, újraindítja; illetve eltávolít bizonyos, az oldalon levő, a reklámozással kapcsolatos változókat).

nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem vágom mi ez az ész nélküli lepontozás. Ha van teljesen tiszta megoldás ami működik, akkor miért fordulnék vírusgyanús megoldáshoz?
nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Működnek a blokkolók is csak pár böngészőblokkoló kombinációra ugrik a yt.
nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6: Ezt hogy érted, hogy böngészőblokkoló kombináció?
nov. 8. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Chrome pl uBlock mellett is képes behozni az üzenetet.
nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 cseppszi válasza:
Már érzékeli a reklám blokkolót és egy idő után ha nem engedélyezed a reklámokat felajánlja, hogy vagy prémiumra fizess elő vagy nem fog lejátszani 1 filmet se . Szerencsére még nem felhasználónként, hanem böngészőnként tilt le. Szóval ha firefoxon letilt azzól még operán vagy google-n nézheted
nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap sikerült azzal kijátszanom ezt a baromságot, hogy privát ablakban néztem, bejelentkezés nélkül.
nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!