Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ettől a vásárlástól el lehet...

Ettől a vásárlástól el lehet állni?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy PS5 konzolt amihez adtak ajándékba egy játékot, viszont a játékot már felbontottam, és az ÁSZF-ben benne van, hogy számítógépes szoftvertől nem állhatok el felbontást követően.

Ebben az esetben mi a helyzet?

A konzolt visszaküldhetem, de az ingyen kapott játékot már nem? Vagy egyiket se küldhetem már vissza?



ápr. 12. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendelted vagy személyesen vetted a konzolt? Az sem mindegy.
ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha online rendelted akkor elállhatsz! De csak akkor ha online interneten, vagy telefonon rendelted. És a rendelés átvételétől számítva 14 napon belül vagy. Mivel a játékot / játék szoftvert ajándékba kaptad igy csak az egésztől tudsz el állni! Ilyen esetben a játék szoftvert is és a PS5 konzolt is vissza kell venni, ha el állsz a vásárlástól. Ha személyesen veted üzletben akkor nincs elállási jogod!
ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, online rendeltem. Köszi a gyors válaszokat!
ápr. 12. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Felhívod és megkérdezed, hogy mi a teendőd. Az alapelv az lenne, hogy hibátlanul, hiánytalanul küldj vissza mindent.

A gyakorlat az, hogy az eredeti csomagolás megléte nem kötelező, de jó ha van. A szoftver eszközökkel pedig az a helyzet, hogy arra csak a pénzvisszafizetés miatti elállás nem vonatkozik, de visszaküldeni visszaküldheted, akkor is ha ajándék volt, ha nincs rá szükséged.

ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jogukban áll csökkentett áron visszavenni, csak rajtuk múlik.
ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elállhatsz ahogy előttem leírták, de amúgy mi az ami nem tetszik benne?
ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!