Kicsi matrica nyomtató?

Figyelt kérdés

Nézegetem a matrica nyomtatókat és oda van írva, hogy hőnyomtató tintamentes. Akkor most a gép "beleégeti" a képet a nyomtatópapírba?

És ha van valakinek, tudna róla véleményt mondani? Kb meddig bírja?


ápr. 13. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hőpapír kell bele.

Olyan mint a pénztárgépekben van.

ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Akkor most a gép "beleégeti" a képet a nyomtatópapírba?"

Nem.

Speciális papír kell bele, amin van egy (vagy színes megoldás - mint például a Zink: [link] - esetén több) hőre aktiválódó réteg.

ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Akkor most a gép "beleégeti" a képet a nyomtatópapírba?"

Majdnem, vegyszerrel kezelt papír való bele, ami hőre elszíneződik, a pénztárgépek is ilyet használnak.

"Kb meddig bírja?"

Amíg ki bem fogy a papír belőle, De lehet pótolni. És az akkuja is tölthető.

A nyomtató maga általában olcsó, a kellékanyag nem annyira.

ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
ápr. 13. 20:38
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom milyen amit kinéztél, nekem címkenyomtató van és abba speciális szalag kell, kb. amiket leírtak előttem, tinta nincs benne nyilván, de van egy adott kapacitása, pl. az enyém kb. 50km szalag nyomtatásig használható, utána csere.
ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra azért figyelj, hogy amit hőpapírra nyomtatsz, az nem az örökkévalóságnak szól, pár évig bírja csak általában.
ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!