Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Véletlenszerű időközönként...

Véletlenszerű időközönként pukkadoznak az aktív studió monitoraim(hangfalaim). Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Vettem használtan egy focusrite scarlett solo kitet (3rd gen), és két m-audio bx5 d3-at. Mind a kettő hangfal aktív, és roxtone samurai TRS kábelekkel van bedugva mind a két hangfal a hangkártyába. (6.3 JACK mind a két vége) valamiért random időközönként pattog a hangfal. Mi lehet az oka?

ápr. 17. 21:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Laptopra van kötve amúgy.
ápr. 17. 21:17
 2/9 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki az összes rádiós dolgot (wifi, bluetooth), ... a laptopon és teszteld hogy pattog-e.

Ha csak akkuról megy, nincs rádugva a töltő akkor is pattog?

ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezeket próbáltam, és nem segített sajnos.
ápr. 17. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Fém vagy műanyag a háza a laptopnak?
ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Műanyag
ápr. 17. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
hűtőszekrény akkor kapcsol be amikor pattog...
ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Telefont tedd messze
ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezek kozul egyik sem okozza a problemat szerintem, amikor ki van huzva a trs a hangfalbol akkor nem pattog soha sem
ápr. 17. 23:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet tennék egy próbát XLR összeköttetéssel is, ha van, vagy legalább minimális hosszúságú kábellel, ha aszimmetrikus.
ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!