Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történik a kiszállítás...

Mi történik a kiszállítás alatt levő TV-vel, ha sorozatosan nem tudom átvenni?

Figyelt kérdés

Egy hete rendeltünk egy TV-t a Euronics-ból, és megbeszéltük a futárokkal, hogy hétköznap délutánonként tudunk csak itthon lenni átvenni, ők viszont reggelente hívogatnak (vagy amikor ők épp erre járnak), hogy ittvannak a termékkel. Ezután egész nap elérhetetlenek, így lehetetlen megoldani, hogy elcsípjük egymást... Eddig kétszer szállították ki hozzánk a TV-t, mindkét esetben amikor nem voltunk itthon, mert dolgoztunk. Azt mondták, nem tudják garantálni, hogy a nekünk megfelelő időpontban visszajönnek.

Mi történik ilyenkor, mit érdemes tenni? Autónk nincs, az üzletből nem tudjuk elcipelni.



ápr. 18. 18:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%

Akármilyen jó szomszédról is van szó, én nem szeretném, hogy akár véletlenül is bármit csináljon a csomagommal!

2 megoldás van, amit már említettek is:


- vegyél ki 1 nap szabit

vagy

- hívd fel a webshopot vagy futárcéget, hogy módosítani szeretnéd az átvételt, házhozszállítás helyett csomagpontra kéred, és megjelölöd, hogy melyik csomagpontra.


Bár lehet, hogy rosszul tudom/emlékszem, de elvileg az 1. sikertelen kiszállítás után kötelesek új időpontot EGYEZTETNI, és ilyenkor nincs olyan, hogy mindig ugyanakkor mennek! Ezek valami simlisek!

ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
25%

"elvileg az 1. sikertelen kiszállítás után kötelesek új időpontot EGYEZTETNI, és ilyenkor nincs olyan, hogy mindig ugyanakkor mennek! Ezek valami simlisek!"

Ez attól függ, mi van az ÁSZF-ben.

ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!