Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan tudnék tv-t rendelni,...

Honnan tudnék tv-t rendelni, úgy, hogy vagy bolti átvétel legyen(szolnok), vagy munkaidő utáni kiszállítást vállaljon a boltal szerződést kötött fuvarozó cég?

Figyelt kérdés
egyedül élek, munkahelyemre nem tudom rendelni, szomszédok pedig speciális lakókörnyezet miatt nem jöhetnek szóba(ugyan akkor és ugyan ott dolgoznak mint én)

2020. júl. 22. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Megjegyzés rovatban írd le hogy a kiszállítást mikor szeretnéd. Vagy hogy szeretnéd megbeszélni. Ennyi.
2020. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

például ha GLS-el szállíttat a cég akitől rendelsz akkor ők (a GLS) amikor átvették kiszállításra a csomagot küldenek egy linket és hozzá kódot és ott bejelentkezve meg tudod adni hogy melyik nap mikor jó. meg van asszem talán még olyan is hogy hétvégki kiszállítás - persze plusz költségért.


a megjegyzéses dolog is működhet, de könnyen elsiklanak felette - sajnos tapasztaltam.

még a csomagra is rá volt nyomtatva és amikor a futár hívott hogy hol vagyok akkor mondtam neki hogy mi van és akkor nézte, hogy jaaa itt van a dobozon. :DDDDD

de más futárcég is küldi a csomagszámot - vagy a bolt küldi, tökmindegy és az ügyfélszolgálatukat felhívod akkor a csomagszám alapján tudtok egyeztetni hogy mikor lenne jó és tudják-e akkorra vállalni.

2020. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
bolti åtvėtel media marktnak van.
2020. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!