Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet már nem használt...

Hogy lehet már nem használt mobiltelefont, tabletet szétszedni úgy, hogy ne maradjon rajta semmilyen visszanyerhető információ, amivel visszaélhetnek?

Figyelt kérdés
Szeretném majd az alkatrészeket eladni, nagyon jó állapotban van az egész.
ápr. 21. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell ahhoz szétszedni, csak visszaállítani gyári állapotra, az adatok törlés opciót ia használva.
ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha még működik, akkor a rendszer gyártójának utasításai szerint le lehet törölni róluk mindent.
ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, inkább külföldi fórumokon nézelődj ezügyben.

Sokaknak fogalmuk sincs, hogy a gyárizás után is marad még adat a telefonon, szóval itt nem fogsz hasznos választ kapni.

ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-as, nem tudok csak magyarul.


Nem csak törölni szeretném, hanem alkatrészekre szedni és eladni, de úgy látom nem voltam érthető. Én kérek elnézést.

ápr. 22. 01:40
 5/12 anonim ***** válasza:

A Youtubeon mindenről van szétszerelős videó.

Milyen mobilról van amúgy szó?

Az pedig, hogy alkatrészenként eladd, jobb áron, mint egy egyben, gyakorlatilag lehetetlen, csak buknál a szállítási költség miatt.

ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Személyesen adom el, nincs postázás. Egyben nem tudom eladni, nem magyarázkodni jöttem, tanácsot kérni. Amúgy mely alkatrészek eladhatóbbak?
ápr. 22. 10:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen mobilról van amúgy szó?
ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sony Ericsson nyomógombos, Asus ZenPad 10 tab, Samsung Galaxy S5, Nokia 3100, LG (nyomógombos, nem tudom a típusát), Allview 1003G tab, Dodgee 8...
ápr. 22. 10:44
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Értékesebbek egyben, ne szedd szét őket.
ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát, nem kell egyben senkinek és az alkatrészeket állítólag keresik. Állítólag.
ápr. 22. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!