Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A gmail nem enged be. Kódot...

A gmail nem enged be. Kódot elfelejtettem, de van biztonsági telefonszámom. Ide kapok egy kódot, beírom, de a rendszer az e-mail fiókomba (ahová nem tudok belépni) is küld egy kódot és ezt is kéri. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Őrület? Az. Értelmetlen? Az. Komolytalan? Nem kicsit. Aki ezt a rendszert ilyenre fejlesztette, nemhogy zsáknyi pénzt nem érdemel, hanem börtönt. Hogyan tudnám visszakapni az e-mail fiókom?

ápr. 28. 17:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
csak azért , mert én a gmail kezdeti béta kotszaka óta használom, és soha nem tapasztaltam ilyet.
máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg biztonsági e-mailcímet, csak telefonszámot. Ennek ellenére a gmail-nek ez nem elég. Szorgalmasan küldözgeti a kódokat arra a postafiókra, ahová nem tudok belépni.
máj. 3. 22:31
 13/29 anonim ***** válasza:
De ha nem tudsz belépni, akkor honnan tudod, hogy oda is küldi a kódot??
máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ha nem adtál meg biztonsagi email-címet, nem küld rá kódot.
máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg biztonsági e-mailcímet, mivel ott volt a telefonszám. Ezért nem tartottam szükségesnek. Ez az ócska, sufnutuning, átok rendszer mégis küld az e-mailcímemre egy kódot és azt is kéri. Miért nem elég neki az SMS?
máj. 4. 13:28
 16/29 anonim ***** válasza:
Küldesz privátban egy képet arról, ahol azt írja, a saját címére küldött kódot?
máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nekem olyan gondom volt egyszer (nem volt még megadva biztonsági cím), hogy a telefonra küldött push üzenetben megadott kódot kérte.

Viszont ahhoz egy régebbi telefont kellett előszedni (amire küldte), ami ráadásul nem volt hajlandó ezt a push-értesítést megjeleníteni.

Ilyen például a Gmail-alkalmazás által kirakott értesítés.

máj. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kezdetek óta gmailt használok, van hogy kötekedik bejelentkezéskor, de telefonomra küld egy kódot, azt beütöm és minden rendben van. Hozzáteszem: azóta többször cseréltem készüléket, tehát nem a telefon készülékre küldi hanem a sim kártyára.Természetesen a telefonszámot, sim-kártyát cseréltél és azt nem módosítottad a gmailben ez ők soha az életben nem fogják maguktól kitalálni, és nem is várható el tőlük.
máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Szervizmérnök úr ***** válasza:

18. Csak nálam ez úgy volt, hogy az Android használata miatt kreáltam egy email-címet, mondhatni kényszerből.

Telefonszámot nem közöltem vele, egyszerűen olyan megfontolásból, hogy semmi köze hozzá ennek az adatgyűjtő bandának (Google).

Később jött egy olyan játék, hogy egy bizonyos elütés miatt nem tudtam belépni.

Akkor volt az, hogy ilyen push üzeneteket küldött a rendszer, de azt én nem tudtam fogadni, az adott telefonon.

máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Figyusz? Nem támadlak, de agresszivitásnak:"Telefonszámot nem közöltem vele, egyszerűen olyan megfontolásból, hogy semmi köze hozzá ennek az adatgyűjtő bandának (Google)." sokszor van hátulütője.
máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!