Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A gmail nem enged be. Kódot...

A gmail nem enged be. Kódot elfelejtettem, de van biztonsági telefonszámom. Ide kapok egy kódot, beírom, de a rendszer az e-mail fiókomba (ahová nem tudok belépni) is küld egy kódot és ezt is kéri. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Őrület? Az. Értelmetlen? Az. Komolytalan? Nem kicsit. Aki ezt a rendszert ilyenre fejlesztette, nemhogy zsáknyi pénzt nem érdemel, hanem börtönt. Hogyan tudnám visszakapni az e-mail fiókom?

ápr. 28. 17:24
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Jobb, ha komolyan vesszük 9-et, megtörtént. Gyűjthetjük a kártyaszámokat, ők is gyűjtik.
máj. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Gmailben és semmilyen más emailben soha nem fognak tőled bankkártya számot és banki adatokat kérni, legalább is az email ÜZEMELTETŐJE biztos hogy nem. Átverők próbálkozhatnak de azt már nem a gmail.com kéri tőled!!!!
máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Írják rossz magyarsággal a szöveget, hogy valaki, aki a rokonom, ennyi meg annyi dollárt hagyott rám, adjam meg az adataimat. Van, aki ezt húsz év után elhiszi??? Klasszikus nigérai csalás! Hiába tiltakozik a miniszterük, ők teszik ezt ma is! Csak azt nem értem, hogy mi a csudát keresne ebben az országban Meghan hercegné? Vagy az amerikaiak kidobása után az oroszokkal akar üzletelni? VAGY egyszerűen túsz lesz azzal az ostoba Harry herceggel együtt?
máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Más böngészővel próbálva sem enged be a gmail? Valakinek van valamilyen ötlete? Miért nem elég neki az SMS? Amúgy ro***jon meg, aki ezt művelte a postafiókommal, ezt csak úgy megjegyeztem.
máj. 7. 02:20
 25/29 anonim ***** válasza:
Firefox jól helyettesíti a Chrome-t, próbáld meg azzal. És ne sajnáld a pénzt a teljeskörű vírusírtóra. Az enyémet is megpróbálták ellopni, de lefagyott a laptop, aztán jelezte a vírusirtó, hogy karanténba tette. Egy trójai volt.
máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A Gmail-alkalmazást kell telepíteni szerintem, ami kiteszi az értesítést (push üzenet), abban lesz a kód.

Arra a telefonra, amit az adott fiók már ismer.

A Google-fiók ugyebár megjegyzi az eszközöket, amiről bejelentkeztél, ezt a fiókban meg is lehet tekinteni, ha már bejutottál.

máj. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
22-nek: olvassa pontosan! "2 éve megszűnt bankszámlám kártyájának a számát kérte" - MEGSZŰNT számla MEGSZŰNT kártyájának számát kérte - azt már megtudhatja akárki. ... és nem az egész számot, csak ki kellett egészíteni. Jobb, ha mégis gyűjtjük a kártyát. Telefonszám nálam sem volt megadva.
máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
És szerinted honnan a t.kömből tudták hogy neked 2 éve megszűnt a bankszámlád és megszűnt a bankkártyád? Legalább annyi ész legyen már, ha felhívják a figyelmedet hogy szolgáltató nem kér banki ügyeidről és pénzügyeidről megosztást akkor hidd el!
máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem új telefont és szolgáltatót is váltottam. DE számhordozással. A telefon teljes tartalmát átmásolták, Gmailnál be kellett jelentkezni, még így se hitte el, kódot kellett kérnem. Ez a biztonság miatt van így.
máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!