Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen autóhangszórót válasszak?

Milyen autóhangszórót válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 96-os swiftembe szeretnék hangszórót. Nincs nagy igényem, csak a mostanit cserélném mert iszonyúak a basszusok. A többi szépen szól. 30éves pioneer hangszóró van benne jelenleg. Pioneer mvh-s420bt fej van a kocsiban és egy hangszóró párra max 15 ezret költenék. Nem vagyok hozzáértő, annyit tudok, hogy ne nézzem a wattot hanem az érzékenységet. 10cm es kell bele én a Pioneer TS-G1010F -et néztem valamint a Renegade RX42 MK2 -t. Nem tudom, hogy a fejegységhez ennél lehetne jobbat is olcsóbban vagy ez is bőven jó. Erősítőt nem tennék bele. Előre is köszönöm a segítséget!

máj. 26. 22:15
 1/1 feri 45 ***** válasza:
Kis kosár átmérőjű hangszóróktól sok mályet nem várhatsz! Nagyon ritka példány tud mélyeket. Nagyobb kosár átmérőjű hangszóró csak új kalaptartóba fér el. Ezt jól kell rögzíteni, hogy erős fékezésnél ne röpüljön az utastérbe. A gyári kalaptartók préselt, merevített papírból készülnek, hangszóró tartására alkalmatlanok! A nagy méretű lyuktól legyengülnek. Ezért rétegelt lemezből készítettünk merev hangszóró tartót. Én is szuzuki swiftes vagyok, sokat fékeztem, de az erős szerkezet még nem röpült az utastérbe az elmúlt 22 év alatt! Üdv:H.F.
máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!