Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék hobbiként fényképezn...

Szeretnék hobbiként fényképezni, milyen gépet vegyek, amivel szép képeket tudok csinálni? Mivel még csak kezdö lennék nem egy nagyon drága gépre gondoltam.

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem egy Fujui Finepix S5600-am van, nem mai darab már, nem is gyártják. A sorozat viszont él, és szerintem 40-50.000 Ft körül be lehet szerezni a legújabb, vagy egyel korábbi verzióját.


Tanulni, próbálgatni, állítgatni, kísérletezni pont jó, ad annyi szabadságot, hogy érdemes legyen próbálkozni. Tud raw formátumban is menteni (magyarul a nyers képet menti el, ez utómunkáknál fontos, mert így nem tömörített anyagból kell dolgoznod).


Ami hiányzik erről (meg talán az egész sorozatról), az a külső vaku csatlakoztatása, csak a beépített kicsi vaku van benne, nem lehet vele indirekt fényeket csinálni, meg a vakuszinkronnal játszani. Emellett a makró üzemmódja sem "1 cm"-es.


Viszont ha ebben a szegmensben körülnézel, szerintem simán találsz hasonló, vagy jobb tanulógépet.

2010. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!