Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol lehet szép cserepes...

Hol lehet szép cserepes növényeket kapni, ahol nagy választék van, nem túl drága, születésnapra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
OBI
2011. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
úgyszintén Obi...esetleg tesco,de ott nem annyira nagy a választék!
2011. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Mert ma elmentem a kispesti OBI-ba, de az megszűnt.De akkor megnézem másikba,csak nem tudtam,hogy mindegyikbe nagy-e a választék,de akkor gondolom igen. Köszi!
2011. szept. 3. 19:46
 4/9 hell-ikon ***** válasza:

Jó lenne tudni azért melyik városban? :)

Szegeden például Árendásékat tudnám ajánlani. Olcsóbb, mint bármelyik hiper, a 13.000 m2-es üvegházban pedig akad választék bőven.

2011. szept. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bp-en, bocs. Köszi a válaszokat!
2011. szept. 4. 13:54
 6/9 vaszily katalin ***** válasza:
szeretem a növényeket.sok ablak van.de elöször nézd meg hova tudod rakni.kinek s ö hova tudja rakni .déli vagy északi ablakja van menyi a fény igénye.s öntözése s menyi ideje van gondozni.mert akor marad emlék.s mikor gondoza majd te jutsz neki eszébe.obi az jö ötlet.
2011. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 6. 14:40
 8/9 anonim válasza:
100%
2011. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ikea
2011. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!