Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HD tv-t szeretnék vásárolni,...

HD tv-t szeretnék vásárolni, csak nem tudom hogy melyiket válasszam. Szerintetek? Ti melyiket választanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van 3 tv:

Egy Samsung 32"-os Full HD tv

és

Quart és Neo(kicsit ismeretlen gyártók) 37"-os HD Ready.

Mind a 3 három ugyanannyiba kerül.

Főleg játszásra használnám(Xbox 360),és gondolom a

37"-oson élvezetesebb.

Csak nemtudom hogy bízhatok e a Quart-ba vagy a Neo-ba,mert ismeretlenek,és félek hogy hamar valami baja lenne a tv-nek.

Samsung az tudom hogy nagyon jó márka,de inkább a 37"-ossat venném meg,mert jobb(szerintem) ha nagyobb a képernyő.Meg máshol is olvastam hpgy valakinek ismeretlen gyártójú tv-je van,és jól működik.

Ti hogy vagytok ezzel?melyik éri meg jobban?melyiket válasszam?


2010. nov. 10. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Samsung 32"-os Full HD tv.

Egyrészt a samsung a tévéknél nagyon jó, másrészt Full HD, tehát 1080 pontos felbontása van, nem csak 720p.


De ha neked nagyon számít a méret, akkor nyugodtan vedd a másikat :), csak arra akarom felhívni a figyelmedet, hogy nem véletlenül tűnnek olcsóbbnak a noname márkájú tévék.

2010. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy tuti készüléket szeretnél akkor ajánlom figyelmedbe a Samsung LE37C530-at. Full HD, médialejátszás USB-n keresztül, szép design, 37 collos képátló.
2010. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem a Samsung készülékek nagyon bejöttek, no name készülékkel meggyűlt már a bajom, úgyhogy én mindenképp a megbízott márkára szavazok..


A neten végtelen sok ajánlat van, nem tudom, hogy esetleg ezeket csak boltban láttad?? Én mindig végignézem az argep.hu-n a lehetőségeket.

2010. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!