Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik srácot válasszam? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srácot válasszam? Ti melyiket választanátok? (lent)

Figyelt kérdés

szóóval nem vagyok nagyon kötődös típus még ha szeretek valakit akkorsem volt olyan, hogy megmaradok valaki mellett hoszabb időre. ez néha jó de néha rossz.mostani kapcsolatom lassan 7 hónapja tart.szeretjük egymást.még én is (:

DE. az elmúlt hónapban az exem szeretett volnaa újra összejönni velem.

Ex:nagyon aranyos, kedves, és nem nagyon mutatja ki olykor mit érez. de tudom hogy enem teljes szivemből szeretett és még mso is. csak én nem akartam vele lenni. amit igaz bánok de a mostani barátom miatt már nem.

a mostani barátom. nagyon szeret és én is szeretem. és jól megvagyunk. bár féltékenykedős, de mindig megbeszéljük.

és van egy osztálytársaam. akihez nagyon vonzódok és ö is hozzám deö olyan hogy nem nyomul olyanra akinek van barátja.(: nem tudom mit tegyek h kimenjen a fejemből. pedig próbálkozok. és nem tudom hogy egy osztálytársal milyen lenne majd..de nem tudok mit tenni már ez a vonzalom ellen.

mindegyik srác nagyon helyes. az exemet szerintem már hagyom, mert sok fájdalmat okoztam neki és nem szeretnék többet mert én is szeretem annyira.

szerintetek?


2010. márc. 30. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd mindet nem nőttél még fel 1 kapcsolathoz, te sem tudod mit akarsz. mindnek fájdalmat okozol. ez van. nem bántásból mondom.
2010. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Költözz el és élj távkapcsolatban mind a hárommal. :D


Komolyra fordítva a szót: Miért akarnál változtatni a jelenlegi felálláson? Ha meg váltasz, akkor szerintem mindenképp az új srácra. Az exeddel nem véletlenül szakítottál és ha úgyis várhatóan az lesz a vége, hogy szakítotok, akkor felesleges szegény srácnak két pofont adni...


19F

2010. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De jó neked, h te válogathatsz...
2010. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Am hány éves vagy?
2010. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már az van,hogy vonzódsz az osztálytársadhoz és az exedre is gondolsz,akkor nem vagy egyáltalán szerelmes.Semelyikbe!24L.

Szakíts és keress egy új srácot.Te a kapcsolatokba és a szerelmbe vagy szerelmes:)és nagyon fiatal vagy még...hülyeséget ne csinálj.

2010. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!