Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Ipod touch 3g csak a gyári...

Az Ipod touch 3g csak a gyári fülessel használható?

Figyelt kérdés

Azért gondolom mert van rajta hangerő szabályzó.

Az egyik barátomnak shuffle ja van azon is van szabályzó és csak azzal a fülessel működik az Ipod.

Valamint mikrofon van benne?

Előre köszönöm!


2010. nov. 14. 14:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem ,hogy a 8 gigáshoz nincs mikrofon!:)
2010. nov. 20. 15:45
 2/5 anonim válasza:
tom,sajnos nincs benne mikrofon,azt venni kell hozzá.Nekem is Ipod touch 3g-m van,8GB-os.Nekem volt régebbről egy fejhallgatóm,azzal működik,belelehet dugni,belefér.Gondolom minden olyannal működik,ami akkora h bele lehessen dugni.Ja bocs h ilyen bénán fogalmazok,de nem értek az ilyen dolgokhoz,nem vagyok egy számtech zseni.Ha segítettem örülök.:) 16/L
2010. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Arra lennék kíváncsi vajon ha beledugok egy sima mikrofont azzal nem működhet?Majd kipróbálom..:)

2010. nov. 22. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
csak iphone/ipod touch szamara gyartott mikrofonos fulessel tudsz mikrofont kotni ra
2010. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. nov. 24. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!