Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan kábel aminek az...

Létezik olyan kábel aminek az egyik vége USB-s a másik meg tv-hez csatlakoztatható?

Figyelt kérdés
Pendrivet szeretnék használni a tv-nél de a tv-n nincs USB kimenet. A UPC-s dekóderen van, de nem tudom azon sem használni. Tanácsot adjatok léci. Vagy ha bedugom a dekóderbe mit kell tennem, hogy azon nézhessem?
2010. nov. 18. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A tv-n valószínűleg azért nincs usb kimenet, mert nem alkalmas rá. Ha az UPC-s dekóderen van ilyen, akkor dugd be az usb-t, és kapcsold oda a tv-t, ahol szoktad nézni. Gondolom az AV-n.
2010. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan DVD lejátszót amin van, vagy multimédiaboxot. ASUS !Oplay-t, vagy WDTV-t.
2010. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha a dekóderen van, akkor szerintem úgy is jó, ahogy az első mondja :)
2010. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ a dekóderen van és a PS2-n,de hiába dugtam be nem jön be semmi.

Kapcsolgattam, átváltottam AV-re de nem jön be.

Mit csinálok rosszul?

2010. nov. 18. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs rajta "Service Only" felirat? mert akkor az a gond.
2010. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

USB felirat van a dekóder csatlakozójánál,a tv-nél viszont Service,igy azt gondolom csak szervizeléshez van.

Lehetséges,hogy a kábelek nem jól vannak összedugva és ezért nem jön be ami a pendriven van?

Én dugdostam őket és nem tudom jól van e a tv-nél sem jön rendesen az adás,szóval bonyolult,mert ps2,dvd,video,dekóder,ezt mind összehangolni nem volt könnyű lehet én szúrtam el vmit.

Köszi a válaszokat,megpróbálom a vezetékeket átrakni máshogy.:)

2010. nov. 18. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt a tanács: felejtsd el.
2010. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!