Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék iPode Touchot venni...

Szeretnék iPode Touchot venni (8gbosat) de magyarországon nagyon drága és ezért külföldről szeretném rendeleni, valakinek van vmi tanácsa vagy tapasztalata vagy ötlete?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
MÁr hogy mivel kapcsolatban? Hogy hol vedd? Szerintem ebay.
2009. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megnéztem, és köszönöm még azt nem tudom, hogy itt benne van az árban a posta költség vagy az külön fizetendő utánvételibe? (kb mennyi?)
2009. jan. 13. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos tehát. Ha az usából rendeled, akkor az a legjobb megoldás, ha van kint ismerősöd, akivel megveteted, és vele adatod fel magadnak ajándékként. Ha az Appletől rendeled közvetlenül, akkor bizony levámolják, és úgy már nem is olyan olcsó. Egyébként be szoktak számolni a végösszegbe a postaköltséget is (de azért olvass utána). Persze ha máshonnan rendeled, akkor ez változhat.
2009. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ÉN MOST RENDELTEM ANGLIÁBOL 55EZERÉRT:P
2009. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én meg vettem vaterán 40ezerér bontatlan 8gb-os 2.generációst :P alkudni tudni kell ;)
2009. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is 55ezerért (200€) vettem a nyáron andorrába, de a vaterát javaslom
2009. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Cellcomban most rendeltem egy iToucht 43.375 ért :) 1 év garanciával és újonnan :) [link] hajrá
2010. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ebayen tegnap egy 12000 FT-ért ment el...:D
2010. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!