Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen veszélyes, jól fizető...

Milyen veszélyes, jól fizető munkák vannak Magyarországon, amikhez nem kell drága képzés, és jól lehet keresni vele?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok vele, hogy inkább meghalok pér éven belül, minthogy rabszolga legyek egy életen át, szóval olyan munkák érdekelnének, amik veszélyesek és ezért kevesen vállalják el, de nem kell hozzá egyetemi mérnöki tudás meg ilyenek...
2011. okt. 22. 20:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Bankrablás
2011. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Külszolgálatos katona.
2011. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Nincsenek ilyenek Magyarországon. A veszélyes munkákat fizetik meg a legrosszabbul.
2011. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja en is igy vagyok...Es katonanak hogy lehet bekerülni???
2011. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Magaslati macskamentő, magán lesifotós :D
2011. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Látom nem igazán vagytok jártasak a témában. A katona eddig a legidevágóbb, de azt az egyet pont nem akarom.

Hasonlóra gondoltam, mint különleges alakulat, terrorelhárítás (alias kommandós), de oda tudom, hogy olyan kemény feltételek kellenek, amihez nem felelek meg.


Várom a többi ötletet.

2011. okt. 22. 21:59
 7/12 A kérdező kommentje:

21:13

Katonai suli, mint pl zrínyi, de szerintem ha bemész oda és érdeklődsz, elirányítanak. csak azoknak kell hosszabb oktatás, akik valamilyen vezetői szerepet akarnak betölteni.


Itt van 1 oldal amit még reklámoztak is, nem tudom milyen, itt is érdeklődhetsz biztos: [link]

2011. okt. 22. 22:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondok akkor egyet, pl. bányász. Elég veszélyes, aztán nézd meg mennyit fizet. De lehetne tovább sorolni...Külföldön lehet hogy másképp működik, de itthon nem fizetik meg a veszélyes / egészségre káros munkákat.
2011. okt. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor irány külföld. De ott még a legutolsó kulimunkást is rendesen megfizetik, szóval értelmetlen veszélyes munkát keresnem ott.
2011. okt. 23. 10:28
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

"hogy inkább meghalok pér éven belül, minthogy rabszolga legyek egy életen át, "


Milyen rabszolga? Senki se kötelez arra, hogy dolgozzál. Vagy mehetsz jó munkahelyekre is ahol nem érzed magad "rabszolgának". Csak ahhoz tanulni kell.



" de nem kell hozzá egyetemi mérnöki tudás meg ilyenek.."


Általában a veszélyes munkákhoz nem kell mérnöki végzettség. Kivéve hadihajó.

2011. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!